loading

Zapraszamy na sierpniową wyprawę na Pojezierze Lubuskie.

TERMIN: 27-31.08.2021 r.

W tym roku powtarzamy ubiegłoroczny wyjazd w te rejony. Powód jest oczywisty i oczywiste jest to, że jeżeli ma być równie atrakcyjnie, to musimy zanurkować ponownie w tych wyjątkowych miejscach. Liczne zabytki, malownicze lasy Barlineckie oraz kryształowo czyste wody takich jezior jak: Głębokie, Trześniowskie (Ciecz), Łagowskie, Lubikowskie gwarantują, że czas spędzony na pojezierzu Lubuskim na długo pozostanie w naszych wspomnieniach.

Szczegóły wyjazdu w poniższym linku (plik PDF):

pojezierze_lubuskie_2021.pdf

Lubuskie

Zapraszamy na wrześniową wyprawę do Chorwacji.

TERMIN: 18-25.09.2021 r.

Wyspa Vis jest to bez wątpienia jedno z najlepiej znanych miejsc nurkowych na Adriatyku. Strome zbocza, ostro schodzące ku morzu, dają możliwość nurkowania przy ścianach porośniętych koralami. Znacząca odległość od stałego lądu, zapewnia świetną wizurę - przejrzystość ponad 60 metrów. Temperatura latem waha się od 20 do 26 stopni. Nurkowania na wyspie są również prawdziwym placem zabaw dla amatorów nurkowania wrakowego. Wokół wyspy znajduje się kilka wraków na głębokościach od 10 do 80 m.

Szczegóły wyjazdu w poniższym linku (plik PDF):

chorwacja_oferta 2021_vis.pdf

Nutica Vis jest bazą zarówno rekreacyjną jak i techniczną. Dla nurków technicznych z uprawnieniami dostępny jest nitrox do 100% i trimix. Naprzeciw hotelu i bazy na żwirowej plaży można się opalać i kąpać w morzu. Dla nurków z jest to również wyśmienite miejsce do zrealizowania check dive’a – pierwszego nurkowania sprawdzającego. Nurkowania nocne w tym miejscu przeszły już do legendy!

Chorwacja, Vis

Zapraszamy na sierpniową wyprawę na Pojezierze Lubuskie.