loading

Zapraszamy na październikowe nurkowanie w jeziorze Wuksniki.

TERMIN: 23-25.10.2020 r.

Ci, którzy w poprzednich latach nurkowali razem z nami w krystalicznie czystej wodzie Wuksnik wiedzą, że jest to jedno z najatrakcyjniejszych jezior w Polsce. Przewidujemy, że również w tym roku przeźroczystość wody nie będzie mniejsza niż 10 m. Dodatkową atrakcją weekendu będzie możliwość zanurkowania w suchych skafandrach oraz ocieplaczach SANTI.

Szczegóły w poniższym linku (plik PDF)

wuksniki2020.pdf

foto - Wuskniki


Nowa Baza nad jeziorem Mausz

Drogie Koleżanki i Koledzy Płetwonurkowie!

28 lutego 2020 r. zapadła decyzja o likwidacji Bazy Piłakno. Oznacza to, że po 18 sezonach rozstajemy się z uwielbianym przez nas miejscem na Mazurach.

Jest to okazja do podziękowania właścicielom ośrodka, Sylwii i Michałowi Duszakom, za wieloletnią owocną współpracę.
Dziękuję również pracownikom - Monice, Agnieszce i wszystkim tym, którzy swoją pracą i zaangażowaniem przyczynili się do dużej popularności naszej Bazy.
Dziękuję wszystkim instruktorom AQUARIUSA, którzy zawsze dbali o bezpieczeństwo i najwyższy poziom prowadzonych kursów.
Dziękuję w końcu Wam za to, że nam zaufaliście i przez lata wspólnie z kadrą tworzyliście legendarną już atmosferę Bazy Nurkowej Piłakno.
Data zamknięcia naszej bazy zbiegła się z rozpoczęciem w Polsce epidemii koronawirusa. Wszyscy znaleźliśmy się w nowej, wymuszonej okolicznościami sytuacji.

Epidemia spowodowała wiele zmian w naszych planach, ale nie oznacza to, że całkowicie je zniweczyła. Chociaż obecnie koncentrujemy się na tym, co najważniejsze, czyli na zdrowiu swoim i najbliższych, to z pewnością wszyscy nie możemy się już doczekać rozpoczęcia sezonu nurkowego i staramy się jak najlepiej do niego przygotować.

Załoga Aquariusa od ponad miesiąca przygotowuje dla Was nową ofertę. Robimy to z nadzieją na szybki koniec kwarantanny, odmrożenie gospodarki i możliwość wykonania pierwszych nurkowań. To będzie prawdziwe nowe otwarcie!

BAZA NURKOWA AQUARIUS znalazła nowe miejsce nad Jeziorem MAUSZ na Kaszubach, w Ośrodku Wypoczynkowym DAL SOL.
LINK do strony Ośrodka

Od stycznia 2020 r. obiekt ma nowych właścicieli, którzy z dużym zapałem przystąpili do rewitalizacji ośrodka.
Razem z nimi tworzymy nowe miejsce na mapie podwodnej Polski. Ośrodek z każdym dniem zyskuje świeży blask, a nasza Baza nabiera charakteru i bogaci się o nowe atrakcje i propozycje. Pracując przez wiele lat w branży turystycznej wiem, że właściwą realizację oferty i klimat miejsca zapewniają ludzie, dlatego postawiliśmy na sprawdzony zespół instruktorski. Liczymy również na Was, Koleżanki i Koledzy Płetwonurkowie, oraz na tych, którzy jeszcze nie nurkują, ale pragną się tego uczyć.
Razem jeszcze raz stwórzmy niepowtarzalną atmosferę bazy nurkowej AQUARIUS.
Tymczasem trzymajcie się zdrowo z dala od zarazy, abyśmy już wkrótce w dobrej kondycji spotkali się na Kaszubach.

Michał Górny z Zespołem Bazy Aquarius.


foto - j.Mausz

foto - j.Mausz

foto - j.Mausz